בית ביטוח איך בוחרים ביטוח רכב לנהג צעיר?

איך בוחרים ביטוח רכב לנהג צעיר?

על ידי צוות MoneyTips
ביטוח רכב
זמן קריאה: 2 דק'

נהגים צעירים מייקרים את עלות ביטוח הרכב, חברות הביטוח הגדולות מציעות פתרונות חדשים שיכולים לעזור לך להתאים את הביטוח לצרכי הנהג הצעיר ולהוזיל את העלויות. מה חשוב לדעת על ביטוח לנהגים צעירים והאם זה מתאים למשפחה שלך?

יש לך רכב שמשרת את המשפחה, והילד קיבל רישיון? זה לא סוד שהביטוח המקיף לרכב שלך עומד להתייקר משמעותית, אבל היום ישנם פתרונות יצירתיים שמציעות חברות הביטוח הגדולות – פתרונות שיכולים להוזיל את ההוצאה השנתית שלך על ביטוח רכב בלי לפגוע בצורך של הילד לנהוג. אז מה חברות הביטוח מציעות?

בקיצור ולעניין:

  • ביטוח נהגים צעירים עם הראל – ביטוח זמני ל – 4 ימים שניתן לחדש ללא הגבלה.
  • ביטוח נהגים צעירים עם ביטוח ישיר – ביטוח זמני או לפי קילומטרים. 
  • ביטוח נהגים צעירים עם הפניקס – ביטוח בשיטת 'בנק קילומטרים' אותו יש לרכוש מראש.

ביטוח זמני ל – 4 ימים

איילון ביטוח מציעה לנהגים צעירים הרחבה של פוליסת הביטוח לכל נהג צעיר למשך ארבעה ימים בכפוף לתנאי החברה. ניתן לרכוש ביטוח זמני לנהג צעיר מספר פעמים בשנה.

ביטוח נהג צעיר עם חברת הראל

ביטוח הראל מציעה אפשרות הרחבה של פוליסת הביטוח שלך, לכל נהג צעיר, למשך ארבעה ימים, בכפוף לתנאי החברה. לקראת סיום ארבעת ימי הביטוח תישלח אליך הודעה על סיום הכיסוי עם אפשרות להארכה.

יתרון: אין מגבלה לכמות הפעמים בה ניתן לרכוש את הרחבת הביטוח לפוליסה.

חשוב לדעת: הביטוח מתאים בעיקר לנהגים צעירים וחדשים שמשתמשים ברכב לעיתים רחוקות (חיילים שיוצאים אחת לשבועיים, סטודנטים וכו'), ולא לנהגים שמשתמשים ברכב באופן תדיר.

איך רוכשים את ההרחבה: הרחבת הביטוח יכולה להתבצע על ידי סוכן הביטוח שלך או דרך אתר האינטרנט של הראל.

ביטוח נהג צעיר עם חברת ביטוח ישיר

תכנית ביטוח זמני ל – 4 ימים

ביטוח ישיר מציעה שני אפיקים בהם ניתן לבטח נהגים צעירים – אפיק זמני ואפיק שנתי. בדומה להראל, גם ביטוח ישיר מציעים כיסוי זמני של ארבעה ימים, או הרחבת הביטוח לצד ג' .

תשלום לפי קילומטר

ביטוח ישיר מציעה כיסוי ביטוחי לנהגים צעירים, כתוספת לביטוח המקיף הרגיל של הרכב. כלומר, מחיר הביטוח המקיף הבסיסי נשאר כמו שהוא, והתשלום הוא לכל קילומטר שהנהג הצעיר נוסע, בעלות מינימום חודשית .

יתרון: משלמים לפי מה שנוסעים.

חשוב לדעת: הביטוח לא מתאים לנהגים צעירים שנוסעים נסיעות ארוכות.

איך רוכשים את ההרחבה: דרך האתר של ביטוח ישיר.

ביטוח נהג צעיר עם הפניקס ביטוח

הפניקס מציעה את הביטוח "הפניקס צעיר" בשיטת "בנק" קילומטרים, בעלות של שקל לכל קילומטר. בתוכנית הביטוח הזו ניתן לכלול עד ארבעה רכבים באותה עלות פרמיה. התוכנית מבוססת על קניית חבילה בסיסית לנהיגה בפועל של הנהג הצעיר בת 500 ק"מ הכוללת כיסוי מקיף + חובה.

איך רוכשים את ההרחבה: כדי לקבל את ההרחבה לביטוח הרכב יש לרכוש מראש חבילת קילומטרים ולהפעיל אותה באפליקציה לפני הנהיגה.

חשוב לדעת: הפניקס מחייבת את לקוחותיה להפעיל את האפליקציה בכל נסיעה בה הנהג הצעיר נוהג ברכב, אחרת הכיסוי לא תקף.

איך רוכשים את הביטוח: דרך סוכן הביטוח או דרך אתר הפניקס.

רוצה שמומחים מקצועיים יסייעו לך למצוא ביטוח רכב שמתאים לצרכים שלך? השאר פרטים ונציגים מחברות מובילות שבחרנו עבורך יחזרו אליך בקרוב, ללא שום התחייבות.

רוצה לקבל הצעה לא מחייבת?

התכנים והטיפים הפיננסיים באתר לא מהווים תחליף לייעוץ\שיווק פנסיוני\השקעות\כללי המותאם לצרכיו של כל אדם והם מהווים מידע כללי בלבד. מומלץ להיוועץ עם אנשי מקצוע בעלי רישיון או התמחות מתאימה לפני קבלת החלטה במוצרים פיננסים. האתר מהווה מקור מידע כללי בלבד.

מאמרים קשורים